Evde bebek patiği işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde bebek patiği işi

28.11.2016
18

EVDE EK İŞ BEBEK PATİĞİ İŞİ

Bebek patikleri bu aralar çok sık tercih edilen ek işler arasında yer alırlar.Bu patiklerin kullanım amaçları ise bebeklerin o güzel ufacık ayaklarını ısıtmak içindir. Bebekler oldukça nazlı ve  kendini savunamaz bir haldedirler. Bizler de  onlar için patik örerek onların hastalanmamasını önleyebilmekteyiz. İşte bu sebeplerden dolayı evde ek işler arasında her zaman popülerliğini koruyan en önemli ek iş evde bebek patiği yapma işidir.

Bu patikleri en son aile büyüklerimiz olan annelerimiz , babaanne ya da anneannelerimiz yapmaktaydı. Ama artık ticaret işin içine girdiği için evlerde ek iş olarak kullanılmaya başlanmıştır. Bundan dolayı da son zamanlar da çok fazla kullanılan bebek patiklerini ,firmalar evlerde ek iş yaptırarak satışa sunarlar. Bu patikleri ev hanımları para kazanmak için yapmaktadır. Oldukça çok talebi olan bu patikler ile insanların  bebek patiği ihtiyaçları karşılanmaya çalışılmaktadır.Bebek patikleri son zamanlarda marketlerin dışında tuhafiye ve giyim mağazalarında da satılmaya başlandı.Hatta artan İnternet kullanımı sayesinde evde ek iş olarak yapılan bu patikler İnternet üzerinden satışa sunularak epeyce yüklü kazançlar elde edilmeye başlandı.

ek iş

evde ek iş bebek patiği yapımı

EVDE EK İŞ PATİK YAPIMI

Patiklerin yapılışı oldukça basittir. Patikler uzun ve ince tığ ile kalın ya da  ince iplerle örülmektedir. Genel de kulaktan dolma bilgimiz olan “2 ters 1 düz” mantığı ile örülen bu patikler sonradan üzerine değişik şekillerinden eklenmesi ile hazır hale gelmektedir. Şekillerden kasıt ise genel de o dönemin çizgi film kahramanları ya da bebeğin isminin baş harfleri olmaktadır. Bebek patiğinin sizlere hiçbir maliyeti yoktur. Sadece bu patiği yapmak için emek harcamanız gerekmektedir. Ev hanımları zaten bu örgü işi ile alakadar oldukları için onları çok fazla bu durum zorlamayacak gibi duruyor.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

EVDE EK İŞ VEREN FİRMALAR

Bebek patiği örmek her ne kadar kolay olsa da bu işi ne kadar çok yaparsanız o kadar çok da para kazanırsınız. Firmadan fiyat alır iken tek ürün ya da haftalık ürün için fiyat almanız sizin için daha iyi olacaktır. Hem alacağınız paralar sizin motivasyonunuzu artırarak daha çok iş yapmanıza olanak sağlayacaktır. Çoğunlukla etrafımızda bulunun tuhafiye tarzı yerler bu işleri yaptırmaktadır.Bizlerde sitemizde evlere ek iş vermek isteyen firmalar ile siz değerli üyelerimizi buluşturmayı amaç edindik.Evde ek iş yapmak isteyen siz değerli üyelerimiz aşağıda ki forma iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Böylelikle evde iş yaptırmak isteyenler sizlere kolaylıkla ulaşabilir.

Yorumlar
  1. Dilek dedi ki:

    Ankarada oturuyom. İhtiyacım var

  2. Havva dedi ki:

    Konya meram orgu uzerine calisabiirim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.