Evde bardak boyama işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde bardak boyama işi

24.11.2016
16
Evde bardak boyama işi

Aslında birçok kişi bu işi yaparken çok sıkılmış olsa da biraz da çok zevkli bir iş olacağı için yapmayı kabul etmektedir. Aslında ülkemizde yaşayan ve evli olan insanların ev geçindirme dertleri olduğu için ve tek maaş yetmediği için evde iş fikirlerini daha çok araştırdıkları görülmektedir. Bu iş fikirleri ise daha çok pratik ve basit işlerden oluşmaktadır. İnsan zaten gün için de normal işte yoruluyor eğer ki ek iş yapacak ise ve bu işte de çok yorulacak ise bu durum çok büyük bir çıkmaza ve karışıklığa yol açacaktır. Aslında evde ek işleri en iyi ve en rahat şekilde yapabilecek olan kişiler bayanlardır.

Ev hanımları günde sadece ev işleri ve yemekleri ile uğraşarak vakit öldürmektedir. Aslında bu vakitlerini evlerinde günde 3 ya da 4 saat ayırarak bir ek iş olarak öldürmeleri takdirde aylık belirli bir miktarda ev ekonomisini kazanç sağlayabilirler.

Evde bardak boyama işi son zamanların çok eğlenceli olan ve para getiren bir iştir. Bardak boyamak için kullanacağınız malzemeler ve bu işin tüm araç gereçleri anlaştığınız firma ya da şahıs tarafından size verilecektir. Sizin anlaştığınız bu şahıslar ve firmalar size bu işleri verdikten sonra nasıl yapılacağı ve ne kadar süre ile teslim olacağı hakkında detaylı bilgileri de verecektir. Bu bilgileri aldıktan sonra sizin tek yapmanız gereken ise bu bilgilerin düzenli olarak uygulanması ve sürekli olarak bu işi alabilmek için bardak boyama işini çok titiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bardak boyama işine gelince de bu iş için çeşitli renkli ve düz bardaklar kullanılmaktadır. Sizlere verilen kâğıtlardaki şekillerin o bardaklara çizilmesinden sonra özel boyalar ile boyanarak hazır hale getirilmektedir. Şekilleri bardak üzerine aktarmak için sizlere özel aletler verilecektir. Bu özel aletler yardımı ile de bardaklara şekiller yapılmış olacaktır. Bu şekillerin hem iç kısmının hem de dış kısmının boyanması sizlere verilen işin niteliklerinde yer alacaktır. Buna göre de alacağınız ücret belli olabilir.

Yorumlar
 1. Demet dedi ki:

  Iletisim icin basvuru yalip duruyorum neden mesajim size ulasmiyor nasil iletisim kurulacakddir el sanatlari teknolojisi mezunu duzcede ikamet etmekdeyim bu isi yapabilecek becerideyimm…

 2. nur dedi ki:

  Erzurum dadaşkent

 3. Esra dedi ki:

  İstanbul Beykoz

 4. Yeliz dedi ki:

  Calismiyorum. Gebzede oturuyorum bu isi yapabilirim. Acil is ariyorum.

 5. seda gani dedi ki:

  Yeni evlendim 23 yasindayim evde bos vakitlerimi gecirmek ve butceye katki olmasi icin bu isi yapmak istiyorum

 6. hulyaa dedi ki:

  merhaba
  ANKARA da ikamet etmekteyim
  ev hanimiyim başka bi ugrasim yok eger uygun gorurseniz bu isi yapabilirim

  degerlendirirseniz sevinirim
  tesekkurler ..

 7. Elif dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var. Dönüş yapıcağınıza inanıyorum

 8. Medine yavuz dedi ki:

  Diyarbakirda yaşıyorum toka montajı yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 9. sevgi topcu dedi ki:

  istanbul sarıyerde 4 bayanız evde iş konusunda tecrübeliyiz ve gayet hızlıyız

 10. Ayşe Elmastaş dedi ki:

  Adım ayşe 39 yaşındayım istanbulda sultangazi ilçesinde oturuyorum 1 çocuğum var 11 yaşında eşim cezaevinde işe ihtiyacım var evladımı okutmak geçindirmek için lütfen geri dönüş yapın 05380349819

 11. ÖMÜR dedi ki:

  MERHABA..2 SENEDİR İŞSİZİM VE ACİL İŞE İHTİYACIM VAR..ELİŞİ İŞLERİNDE OLDUKÇA YETENEKLİYİMDİR..BARDAK BOYAMA İŞİNE TALİBİM..45 YAŞINDAYIM .ANKARA A.AYRANCIDA İKAMET ETMEKTEYİM..GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER..

 12. Nurgül Akgül dedi ki:

  Merhaba
  Geleneksel Türk el sanatlari mezunuyum ve istanbulda yaşıyorum. Mumkun se bana donus yapmanizi bekliyorum

 13. Nurgül Akgül dedi ki:

  Merhaba istanbulda yasiyorum
  Geleneksel Türk el sanatlari mezunuyum

 14. AYŞE dedi ki:

  MERHABA..
  RESTORASYON MEZUNUYUM.ÇİZİM VE BOYAMA KONUSUNDA OLDUKÇA YETENEKLİYİM.YAKLAŞIK 10 SENEDİR RESİM İLE İLGİLENİYORUM. BARDAK BOYAMA İŞİNE TALİBİM.DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.