Evde Baharat Paketleyerek Ek Gelir Elde Edin | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Baharat Paketleyerek Ek Gelir Elde Edin

30.11.2017
7

Evde Baharat Paketleyerek Ek Gelir Elde Edin

Yemeklerin tadı tuzu olan baharattan eğer bir baharat firması ile anlaşabilirseniz paketlemesini yaparak para kendinize ek iş imkanı yaratabilirsiniz. İsmini ticaret yollarına veren baharat tüm dünyada yemeklere katılarak farklı aromalar farklı lezzetlerin ortaya çıkmasına olanak sağlıyor. Ülkemizde de çok sevilen ve kullanılan baharatın birçok çeşidi var. Baharat firmaları taleplere yetişmek için evinde baharat paketlemek veya poşetlemek isteyen vatandaşlara iş veriyorlar.

Baharat Paketleme İşi Veren Firmalar

Oturduğunuz ilin sınırları içerisinde baharat imalat firma ve kuruluşları varsa sizlerde şahsen gidip firma ile görüşerek evde baharat paketleme işi yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Eğer baharat firması ile anlaşabilirseniz artık sizde evinizde baharat paketleme işi yaparak kendinize ek gelir kapısı açabilirsiniz. Oturduğunuz ilde baharat paketlemek için bir firma bulamadıysanız ya da anlaşamadıysanız aşağıda bulunan yorum kısmından iletişim bilgilerinizi yazın, baharat firmalarının sizinle iletişime geçme şansınız olsun.

Baharat Paketleme İşine Başlamak İçin Para Vermem Gerekir mi?

Hayır, anlaştığınız baharat firması size gerekli araç gereç ve ürünleri ücretsiz olarak verecektir. Yani bu işi sıfır yatırımla hiç para vermeden yapabilirsiniz.

Evde Baharat Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Tecrübe Gerektirir mi?

Evinizde baharat paketlemek kolay bir iştir ve tecrübe gerektirmez. Baharat firmasının size verdiği baharat ürünlerini yine size verdiği hassas terazi ile tartarak size verilen listeye göre hangi baharat çeşidinin kaç gram olarak paketlenmesi gerekiyorsa ona göre tartıp poşetine doldurup paketlemesini yapacaksınız. Bazı baharat çeşitleri çok pahalı olduğu için paketlemesini yaparken dikkat etmeniz size faydanız olacaktır yoksa iş bitiminde eksik baharat gramajı tespit edilirse bunun ücreti sizden kesilecektir. Ayrıca baharat paketleme işinde dikkat etmeniz gereken diğer bir önemli husus; hijyen. Baharatları paketlerken temiz bir ortamda yapmaya dikkat etmeli saçlarınızın içine girmemesi vs. için gerekli önlemleri almalısınız. Firmanın sizden istediği sürede baharat paketleme işini zamanında teslim ederseniz, uzun soluklu çalışma şansınızı arttırırsınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.