Evde Ayna Süsleme İşi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde Ayna Süsleme İşi

09.06.2017
17

E-ticaret sitelerinin artış göstermesiyle birlikte evde ayna süsleme işi başta olmak üzere birçok farklı ek iş fikirleri de gün yüzüne çıkmaya başlamış bulunmakta. Bir hayli talebi bulunan el yapımı süslü aynalar, e-ticaret sitelerinde neredeyse yok satıyor. Sizlerde el emeğinizi ve tasarımsal ruhunuzu konuşturarak el yapımı aynalar yaparak para kazanma olasılığınızı arttırabilirsiniz. Bu konuda oldukça hamarat olan ev hanımları, evlerinde boş vakitlerini değerlendirmek adına ve aynı zaman’da kazanç sağlamak için butik aynalar yaparak çeşitli e-ticaret sitelerinde satabilmektedirler. Gittigidiyor, Sanalpazar ve benzeri birçok e-ticaret sitesinde hazırlamış olduğunuz bu aynalar karşılığında iyi gelirler elde edebileceksiniz.

EVDE AYNA SÜSLEME İŞİ

Evde Ayna Süsleme İşi

Evde ayna süsleme işi yaparak para kazanmak isteyen sadece ev hanımları değil, ayrıca genç kızlarında el becerilerine dayalı olarak yapılan bir iş türü olarak günümüzde insanlara kazanç kaynağı olabilmektedir. Özelliklede öğrencilerin rağbet göstermekte olduğu ayna süslüme işi, çok sayıda erkek tarafından da arayış içerisinde olduğu ve yaptığı bir ek iş olmaktadır. Ev hanımları kadar erkeklerinde ek işler üzerine rağbet göstermesi işsizlik oranının ve çalıştıkları halde bile geçimini sağlayamadıklarının kanıtıdır. Bu nedenle kabataslak hesap yapıldığında bir evin aylık gideri 3000 TL dolaylarında varsayarsak, en az iki kişinin asgari ücret üzerinden çalışması gerekmektedir. Yaşam kalitesini daha da yükseğe çıkarmak isteyen kişiler tamda bu noktada evde ayna süsleyerek para kazanma üzerine arayışlara geçerek edindikleri bilgiler doğrultusunda hayal gücünden ilham alarak birbirinden güzel butik aynalarla ek iş yaparak gelir elde etme potansiyelini göstermektedir.

EVDE AYNA SÜSLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Evde ayna süsleme işi nasıl yapılır sorusuna cevap getirecek olursak; hiçbir zahmeti olmayan ve sadece hayal gücüne bağlı olan birkaç adımlık işlemden oluştuğunu söyleyebiliriz. Genel olarak hafif metal bir yapı ile yapılmakta olan aynalar kullanılarak süsleme işine geçilmektedir. Metal olmasının sebebi ise e-ticaret sitelerinde en çok giden türün bu olması üzerinedir. Bu metal aynalara plastik, ahşap ve benzeri yapıya sahip maddelerle süslemeler yaparak, boyalayarak, tellerle sararak ve desenler çizerek harika bir obje ortaya çıkartıp satışını gerçekleştirebilirsiniz.

INSTAGRAM’DAN SATIŞ YAPABİLİRSİNİZ

Günde toplamda iki adet ayna süsleyerek ayda minimum 1000 TL gelir etme şansına sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, aynanın süsleme işlemi bittikten hemen sonra bunu çeşitli mecralara sunarak satışını gerçekleştirmek olacaktır. İster e-ticaret firmalarına satın veya dilerseniz daha yüksek fiyata Instagram’dan butik dükkân hesabı açarak süslemeli ayna ve diğer birçok ürününüzün satışını buradan gerçekleştirebilirsiniz. Instagram başlı başına bir sosyal ağ’dan çok, firmaların yoğunlukla takıldığı ve aynı zaman’da bireysel olarak gelir elde etmek isteyen kişilerin el emeği veya hazır ürün satışı yapmakta olduğu bir ticaret ağı olarak faal olmaktadır. Sizlerde ayna süsleyerek gelir elde etme işini yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde Ayna Süsleme İşi Başvurusu

Evde ayna süsleyerek para kazanmak istiyorsanız yorum kısmına yaşadığınız şehir, kaç kişi çalışacağınız ve sizinle iletişime geçilebilecek bir mail adresi bırakmanız halinde işveren firmalar size ulaşarak evde ek iş yapmanızı sağlayacak fırsatları sunacaklardır. Olumlu bir ilerleme doğrultusunda firmalar size dönüş yaparak anlaşma sağlamanız halinde ücretlendirme konusunda sizi bilgilendirerek karşılıklı anlaşma sağlayabilecekseniz.

Ayna süsleme işi dışında farklı bir ek iş yapmak istiyorsanız, web sitemiz dahilinde yer alan diğer iş imkanları üzerine bulunan konularımıza göz atarak evde ek iş yapabilirsiniz. Çeşitli evde ek iş ilanlarını ve aynı zaman’da işveren firmalar hakkında bilgi edinmek adına Facebook sayfamızı beğenerek takip altında tutabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Esra dedi ki:

  El becerim oldukça yüksek. Cevabınızı bekliyorum.

 2. Tuğba dedi ki:

  İstanbul levent 5 kişi el becerisi son derece yüksek bayanlarız

 3. Sengül dedi ki:

  merhaba , ben yürüyemiyorum. Evde bu işi kız kardeşlerim ve annemle beraber yapmak istiyoruz…

 4. Sümeyye Sultan SİPAHİ dedi ki:

  Merhaba. Ankara/Sincan da oturuyorum. Evde 2 kişiyiz. Hemen ulaşırsanız çok sevinirim. Mail adresim : ankara_0698@hotmail.com

 5. rabia dedi ki:

  el becerim çok iyidir ayrıca tasarımada meraklıyım

 6. Ramazan dedi ki:

  iyi günler ankara sincan irtibat numarası rica ederiz iş yapmak istiyom gurubum var mailde atabilirsiniz eser9876543210@gmail.com cep numaram 05532777260

 7. Melike dedi ki:

  İzmirde oturuyorum.Bu işi tek başıma yapacağım,el becerim vardır.05534101758

 8. Ceren Buyuktasci dedi ki:

  3 kişilik bir ekibiz el becerimiz yüksek bu işi yapmak istiyoruz Çanakkale Biga

 9. Hicran dedi ki:

  Merhaba bende evde is yapmak istiyorum paketleme isi ayna süsleme her türlü evde yapılacak isleri yaparim

 10. asi dedi ki:

  şişlide oturuyorum ayna süsleme işi yapmak isiyorum el becerisi iyi 3 kişiyiz

 11. Beyhan dedi ki:

  3 kişiyiz Ankara Keçiören’de yaşıyorum süsleme’de oldukça iyiyimdir süsleme yaparken nazik ve titiz yaomaya oldukça dikkat eder ve 3 kişilik grubum’da süsleme işinde yetenekli’dirler umarım bu işe girebilirim.
  beyhan06yilmaz@gmail.com

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.