Evde anket doldurma işi 2016 | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Evde anket doldurma işi 2016

12.09.2016
12

Evde anket doldurarak para kazanma işi tam anlamı ile ev hanımlarının bir işidir. Nedeni ise bilgisayar başında ve günün belirli bir saatini harcayarak belirli sitelere giriş yaparak ve doldurdukları anket başına para kazanan insanlar vardır. Bu işte en önemli şeyin evlerinde bir internetin olması ve bilgisayar olmasıdır. Bundan sonrada artık anket veren sitelere giriş yaparak para kazanabilirsiniz.
Bu siteleri sizlere açıklayalım.
– anketdoldurparakazan
– Myiyo
– Valued opinions
– Fikir pazarı
– Global test market
– The panel station
– My survey
Ve benzeri birçok anket siteleri vardır. Öncelikle bu sitelere üye olmanız gerekmektedir. Sitelere üye olduktan sonra onların talimatları ile anket doldurma işlemlerine başlayabilirsiniz. Üye olmanız için gerekli şartlar genel de yaş sınırı gibi şartlar olmaktadır. 18 yaşından büyük olmanız kâfidir. Daha sonradan ise bir mail adresi açmanız gerekmektedir. Sistem size daha sonradan anketleri mail yolu ile yollayacaktır. Mail yolu ile gelen anketleri doldurarak tekrar göndererek para kazanabilirsiniz. Anket başına kazandığınız tutar değişkenlik göstermektedir. Artık son zamanlarda son derece anketleri doldurarak para kazanan kişilerin sayısı bir o kadar artış göstermektedir. Bu kişiler genel de anket başına 2 TL kazanarak ayda 500 600 gibi tutarlara ulaşan kişiler olmaktadır. Sizlerde ev hanımı olarak ya da harçlığını çıkarmak isteyen bir genç olarak anket sitelerine üye olup anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Anketlerin neler olduğuna gelince bunlar genel de piyasaya çıkacak olan ürünlerin görsel şekillerini size ölçtüren anketler olmaktadır. Sizler gibi birçok kişinin fikri alınarak toplanan bu anketler o ürünün görsel etkinliğini test etmek amaçlı olmaktadır. Bundan dolayı da bu anketleri baştan savma şeklinde değil de düzgün ve doğru şekilde doldurmanız o firmanın yarına olacaktır. Bu tür anketlerden ziyade firmaların memnuniyet çizelgeleri gibi anketlerde karşınıza gelecektir. Bilgisayar başında rahatlıkla bu anketi de doldurarak paranızı katlayabilirsiniz. Artık bu tür anketlerin var olması insanların evlerinde para kazanmalarını kolaylaştırmaktadır. Sizlerde bu tür anket sitelerine bakarak dilediğinize üye olabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Sedat dedi ki:

  Bu isi yapabilirim sanirim numaram 05449160908

 2. İnci dedi ki:

  Size daha önceden de yazmıştım benim çok acil işe ihtiyacım var ve davetiye katlama işi istiyorum adanadayım cevap verirseniz sevinirim

 3. Asli dedi ki:

  Antalya da oturuyorum ek is yapmak istiyorum evde

 4. Nur dedi ki:

  Acil ise ihtiyacım var..anket davetiye kına vs.her is elimden gelir.lutfen dönüş yapın.nuraslan84gmail….mail adresim

 5. Emine dedi ki:

  Evde kına paketleme yapmak istiyorum lütfen bilgi verirmisiniz

 6. Muhammed pehlivan dedi ki:

  Bu işi yapabilirim.

  1. Muhammed pehlivan dedi ki:

   Bu işi yapabilirim 05412717842

 7. Büşra dedi ki:

  Ankaradayim evde ek is yapmak istiyorummm

 8. DENİZ dedi ki:

  Ek iş olarak yaparım

 9. Sevcan dedi ki:

  Ankara
  Sevcan AKBALIK
  mrym.svcn@gmail.com

 10. gülhan dedi ki:

  mrb tüm gün bilgisayar başındayım bu işi kolaylıkla yapabilirim

 11. Kübra dedi ki:

  Evde anket doldurma yapabilirim yada paketleme işe ihtiyacım var

 12. Esra dedi ki:

  Evde Anket vs. İŞ imkanlarını değerlendirebilirim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.