EV HANIMLARINA EK İŞ 2017 | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

EV HANIMLARINA EK İŞ 2017

21.12.2016
28
EV HANIMLARINA EK İŞ 2017

2017 senesinin en modern en sağlam işleri arasında olan evde ek iş ev hanımlarına o yıl içinde çok şey kattı. Bu inkar edilemez bir konudur ki emin olabilirsiniz 2017’nin de en modern ve en çok istenilen işleri arasına girecektir. Evde yapabileceğiniz ek işler nelerdir? Nasıl yapılır bu ek işler? Bu evde yapılan ek işleri kimden alıyoruz? Aylık olarak elimize ne kadar ücret geçmekte? Peki bu evde ek işler için belirli bir yatırım gerekir mi? İlk önce evde yapılan ek işlere örnek verelim örneğin; evde ıslak mendil paketleme, evde düğme paketleme, evde nikah şekeri paketleme ve bunun gibi bir çok iş yapabilmektesiniz. Nasıl yapılacağına gelelim bu işlerin, evde yapılacak olan herhangi bir işi size veren firmanın yetkili bir kişisi tarafından nasıl yapılacağı hakkında zaten size bilgi verilecektir.

Ama şöyle bir anlatacak olursak size gönderilen kutu kutu işleri size tanınan zaman içerisinde bitirmeniz gerekmekte. Zamandan daha çok hiç bir şeye ihtiyaç duymayacaksınız. Bu yüzden en önemli olan şeyi yani zamanınızı düzenli ve disiplinli kullanarak işinizi en kısa sürede bitirmelisiniz. Evde yapılan ek işleri dışarıya iş veren ve maliyetini düşürmek isteyen firmalar vermekte.

İnternetten araştırıp bu firmalara iş başvurusu yapabilirsiniz. Peki bu evde ek işten ne kadar gelir sağlarız? Yapacağınız işe göre fiyatlar değişmekte ama sabit bir fiyat belirleyecek olursak ayda en az ₺800 ila ₺1800 arası değişiklik göstermekte.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Evde yapabileceğiniz işlerle hem ev bütçesine katkı da bulunur hem de kendi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu işler için hiçbir yatırım yapmanıza ve ya masrafa gerek yoktur. Yapılacak olan tüm masrafları size işi vermekte olan firma karşılamaktadır. 2017 yılında da eminiz ki en önde olacak bir iş seçeneği evde ek iş. Hem oturup hem para kazanmak artık eskisi kadar zor değil. Çünkü artık evde ek iş olanakları git gide iyileştirilmekte. Yani herkese ulaşıp herkesi iş sahibi yapmakta.

Yorumlar
 1. ümmü dedi ki:

  ew hanımıyım.işe ihtiyacım war.

 2. Metin dedi ki:

  Bursa da yaşıyorum işim gereği çokca boş vaktim bulunmak da vede 6 sene tuhafiye mağazamız vardı bu işe yani düğme işine çok aşinayım memuriyete geçince bıraktım bu işe talibim.

 3. CANAN dedi ki:

  Düğme paketleme işi yapmak istiyorum. Bursa Nilüfer

 4. Oktay dedi ki:

  Evde yapabilecegim her türlü paketleme gibi işler

 5. Güven dedi ki:

  Bunu nasıl yapalım

 6. Güven dedi ki:

  Bu ise çok ihtiyaç im var

  1. Güven dedi ki:

   Evet bekliyor um

 7. Buse dedi ki:

  3 4 kişilik bir grubuz evde iş yapmak istiyoruz

 8. gamze dedi ki:

  merhaba evde iş yapmak istiyorum yaparım 5 kışıyız

  1. gamze dedi ki:

   numaram 0543 596 0009

 9. merve dedi ki:

  Evde yapabilecegim islere ihtiyacim var

 10. merve dedi ki:

  İs ariyorum

 11. Yeliz aydın dedi ki:

  Bende evde iş istiyorum ihtiyacım var

 12. Sündüz Altun dedi ki:

  Sivas merkezde oturuyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 13. Sündüz Altun dedi ki:

  Sivas merkezde oturuyorum acilişe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 14. Dilek dedi ki:

  Evde kokulu sabun paketleme isi yapmak istiyorum 5 kişilik bir gurubumuz var hepimiz güvenilir temiz insanlarız bu ise ihtiyacımız var

 15. Serap dedi ki:

  Her türlü paketleme ve süsleme işi
  İstanbul ‘ dayım

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.