Ev Alacaklara Müjde | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Ev Alacaklara Müjde

23.01.2017
18
Ev Alacaklara Müjde

Eğer ev sahibi olmak istiyorsanız ve nakit olarak paranız yoksa konut kredisi çekmeniz gerekebilir. Konut kredisi bankadan bankaya değişiklik gösterdiği için en avantajlı paketlerden faydalanmak için verecek olduğumuz tavsiyelerden faydalanabilirsiniz. Anadolu Bank, ev sahibi olmak isteyen kişiler için sunmuş olduğu kredi olanakları sayesinde diğer bankalardan büyük oranda öne çıkmayı başarıyor. Üstelik sunmuş oldukları avantajlı kredilerin yanında ödeme olanakları konusundaki esneklikleri de kredi öderken zorlanmamanız için size yardımcı olacaktır.

Anadolu Bank ile sahip olduğunuz krediyi 120 aya varan vade seçenekleriyle kullanmanız mümkün. Bunun yanında ise geri ödeme planınızı banka değil, kredi çeken sizler belirleyebilir ve kendinize en uygun olan paketlerden faydalanabilirsiniz. Krediden faydalanmak için gerekli olan yaş sınırı da sadece 18 yaşından yukarı olan kişiler için belirlenmiştir. Eğer 18 yaşından büyükseniz şartlarınız ne olursa olsun konut kredisi almak için uygunsunuz demektir. Gerekli olan belgeler aşağıda yer almaktadır. Siz de gerekli olan belgeleri tamamladıktan sonra internet üzerinden veya bankaya giderek konut kredisi için gerekli olan başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Gerekli Olan Belgeler :

Nüfus cüzdanınızın kendisi ve bir fotokopisi başvuru işlemleri sırasında gerekli olan belgeler arasında yer alıyor.
Gelir durumunu resmi olarak göstermekte olan bir belge de kredi alabilmek için gerekli olan resmi belgeler arasında yer alıyor.
Satın almak istediğiniz konuta ait olan resmi tapu evraklarının fotokopisi ve yapının devlet tarafından verilmiş olan kullanım izni, bankanın istediği belgeler arasında yer alıyor.

Konut kredisi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi ödeme zamanı geldiği zaman ödemelerinizi aksatmadan yapmanız gereklidir. Ülkemizde her yıl birçok kişi konut kredisini ödemediği için çeşitli faiz miktarlarına maruz kalıyor ve buna bağlı olarak çok daha fazla para ödemek zorunda kalıyor. Eğer siz de bu olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmak istemiyorsanız tüm resmi işlemleri zamanı geldiği zaman yapmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm bunların dışında ise konut kredisi alabilmek için tek yapmanız gereken internet üzerinden başvuru yapmak olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.