En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Huzurlu yarınlarımızın emanetçisi olan çocuklarımız bizler için çok önemlidir değil mi sayın okuyucularımız. Bizler çoçuklarımızın geleceği için şimdiden herşeyi düşünüyoruz ve çoçuklarımızın rahat ve ferah ortamlarda yetişerek yarınlara ulaşmasına olanak tanımak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda en büyük iş kime düşüyor tabiki bizlere yani anne ve babalara düşmektedir.

Birbirinden güzel çocuk ve bebek odası takımları ile onlar için harika odalar tasarlayabilirsiniz. Bu amaçla En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri ve  odası takımları sizler için büyük bir kolaylık olacaktır.

Bu modeller arasında yapacağınız incelemeler sonucunda en ideal çocuk odalarını tasarlayabilirsiniz.

En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri incelendiği zaman göze çarpan en dikkat çekici özellik olarak renkleri söyleyebiliriz. çocukların hareketli ve heyecanlı olduklarını göz önünde bulundurarak çocuk odalarında canlı renklerin işlendiğini görmekteyiz. Turkuaz, açık mavi, turuncu, lila gibi iç açıcı renklerin ağırlıkta olduğunu görmekteyiz.

çocukların yoğun ve yorucu geçen bir günün ardından dinlenmek üzere geldikleri odalarında huzur veren renklerin ağırlıkta olmasının farkını ciddi anlamda hissedeceklerini önemle belirtiriz.

Ya da en uygun ortamlarda ders çalışarak başarılı bir öğrenci olabilmesi için odalarını iç açıcı ferahlıkta dekore etmelisiniz. çocuk odası modellleri ve fikirlerini ele alacak olursak ile her iki amaçla odaları harika şekilde tasarlayarak döşeyebilirsiniz.

çocuk odası mobilyalarında olduğu gibi genç odası takımlarında da eski modellerin modern anlayışta yeniden yapılandırıldığını görmekteyiz.

Ana hatlarıyla nostaljiyi anımsatan mobilyalar, modern ve estetik bir tasarım ile revize edilerek karşımıza çıkmaktadır.

En güzel çocuk odası modellerini üreticilerin kataloglarında, web sayfalarında ve diğer iletişim kanallarında görerek detaylı fikir edinebilirsiniz.

En Güzel Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri ve önerileri

Genç odaları çeşit çeşit, cıvıl cıvıl olmalıdır. Odanın sahibi ister kız olsun ister erkek en güzel ve en özel şekilde dekor edilmelidir.  Genç odalarını dekora ederken bazı sebepler göz önünde bulunmalıdır:

  • Ders çalışma alanı aydınlık ve verimli olmalıdır.
  • Renkler uyku ve dinlenme için huzur verici olmalıdır.
  • Fazla kalabalık gereksiz eşyalar bulunmamalıdır.

Gençlik dönemindeki çocuklarımız çabuk fikir değiştirdikleri için mobilya seçerken çok fazla aşırıya kaçmamak gereklidir.

Yeşil ve Pembe ile Anaç Bir Tarz Yakalayabilirsiniz

Genç kız odalarımız için tercih ettiğimiz yeşil ve pembe renklerle ferah ve anaç bir dekor yakalayabilirsiniz. Pembenin yoğun tonunu yeşille kırabilirsiniz.

Altın ve Mavi Rengin Eskimeyen Uyumu

İster kız olsun ister erkek her iki birey içinde tercih edebileceğiniz renklerdir. Eskimeyen modası ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Mavinin keskin tonunu altın rengi ile yumuşatabilirsiniz.

Lacivert ve Yeşil Uyumu

Renk tercihleriniz arasına lacivert ve yeşili de koyabilirsiniz. Bu renkleri kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta laciverte fazla yüklenmemenizdir. Lacivertin boğucu rengi yeşille yumuşatılmalıdır. Genç erkeklerimiz için severek tercih edebilirsiniz.

 

 

Kırmızı ve Gri Rüyası

Gri ve kırmızı tonlarını unisex olarak bütün gençlerimiz için tercih edebilirsiniz. Bu renkleri kullanırken grinin arasına kırmızıyı serpiştirmeniz daha mantıklı olacaktır. Kırmızıyı daha yoğun kullanmak bunaltıcı bir hal aldırabilir.

Turuncu ve Kahverenginin Değişmeyen Uyumu

Genç odanızda kahverengi tonlarınız tercih ettiyseniz araya mutlaka turuncu tonlarını serpiştirin. Turuncu rengi, kahverenginin yoğun ve boğucu tonunu bir kenara bırakarak daha sevecen bir görünüm oluşturacaktır. Duvarlarda, tekstil ürünlerinde ya da perdelerde turuncu kullanmak genç odasında enerji dolu bir ortam oluşturacaktır.

Altın Rengi ve Şeftali

Prenseslerimizin severek tercih edeceği renk tonlarıdır. Sevecenliğin ve naifliğin bulunduğu bu tonlar ile çok hoş bir genç kız odası oluşturabilirsiniz. Sizlere önerimiz altın rengini duvarlarda kullanın şeftali tonlarını ise aksesuarlarda ya da nevresim takımlarında kullanabilirsiniz. İsterseniz araya birde beyaz serpiştirin daha ferah ve daha göz yormayan bir hal alacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.