Ek İş ve Ek Gelir Fikirleri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Ek İş ve Ek Gelir Fikirleri

10.02.2017
10
Ek İş ve Ek Gelir Fikirleri

İnternet üzerinden veya günlük hayatta uygulayabileceğiniz birçok yöntem sayesinde klasik işlerin yanı sıra para kazanabileceğiniz birçok farkı alan bulunmaktadır. Bugünkü yazımızda size özellikle de 2017 senesinde hangi ek işlerin oldukça büyük maddi gelir getirdiği hakkında detaylı bir şekilde bilgi vermeye çalışacağız. Bahsedecek olduğumuz bu işleri yapmak için kadın veya erkek olduğunuzun herhangi bir şekilde önemi yoktur. Ayrıca eğitim seviyeniz ne olursa olsun bu işleriyle uğraşarak kısa süre içerisinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda en çok para kazandıran işlerden bir tanesi sanal gerçeklik gözlükleri ile insanlara gösteri yapmak oluyor. Yüksek teknoloji ile üretilmiş olan bu sanal gerçeklik gözlüklerini satın olarak herhangi bir alışveriş merkezi veya festival gibi alanlarda kendinize bir yer kiralayarak insanlara sanal gerçeklik gözlüğünü tanıtabilir ve bakmaları karşılığında maddi olarak gelir elde edebilirsiniz.

Eğer siz de bu işi yapmak istiyorsanız sadece ihtiyacınız olan bir telefon ve sanal gerçeklik gözlüğü olacaktır. Bakmak isteyen herkesten yaklaşık olarak 10 lira alırsanız bir gün içerisinde bile bin lirayı aşan gelirler elde edebilirsiniz. Tabii ki bahsetmiş olduğumuz büyük gelirler elde edebilmek için sana gerçek gözünü hangi bölgede gösterdiğiniz de ciddi anlamda önem taşımaktadır. Özellikle insanların çok fazla olduğu ve gençlerin ağırlıklı olarak takılmakta oldukları mekânları tercih ederseniz, kazanacağınız gelir buna bağlı olarak artış gösterecektir. Eğer bu konu ile alakalı hiçbir bilginiz yoksa sadece bir haftalık bir araştırma yaptıktan sonra bile sanal gerçeklik gözlüğü ile ilgili olarak her şeyi öğrenebilirsiniz. Çünkü aslında bahsetmiş olduğumuz bu teknoloji her ne kadar yeni olsa da oldukça basit bir mantık ile çalışmakta. Gözlüğün içerisinde bulunmakta olan lensler, telefonundaki iki farklı görüntülü birleştirerek 3 boyutlu bir deneyim yaşatır.

Bahsetmiş olduğumuz bu deneyimi günümüzdeki birçok kişi yaşamadığı için maddi olarak bedel karşılığında bu tecrübeyi başka insanlara yaşatabilirsiniz. Tabii ki piyasada birbirinden birçok farklı kaliteye sahip olan sanal gerçeklik gözlüklerinin bulunduğu da bir gerçek. Eğer kısa süre içerisinde daha az para harcayarak daha çok gelir elde etmek istiyorsanız, düşük kaliteli olan gözlükleri tercih etmenizin sizin için daha faydalı olacaktır. Fakat bahsetmiş olduğumuz bu düşük kaliteli gözlüklerin insanlara verdiği deneyim de diğerlerine göre çok daha kötü olacaktır. Eğer müşterileri memnun etmek ve buna bağlı olarak da müşteri potansiyelinizi gündem günde artırmaya devam etmek istiyorsanız genel olarak yüksek bütçe ile satın alabilecek olan gözlükleri tercih etmeniz bu konuda size yardımcı olacaktır. Yani hangi gözlüğü tercih edeceğiniz tamamen sizin kişisel düşüncelerinize ait olan bir durumdur. Siz de hemen sanal gerçeklik gözlüğü sayesinde aylık düzenli olarak para kazanmaya başlayın.

Yorumlar
 1. cansu dedi ki:

  Evde paketleme ısı yapmak ısıtıyorum

 2. Emin dedi ki:

  Evde yapabilecek iş maltepe

 3. hatice dedi ki:

  izmir menderes te oturuyorum evde ek iş alabilirim vermek isteyenler bana ulaşabilir facebook tan hatice karakuyu gaziemir, menderes, torbalı buralardan iş alabilirim

 4. Reyhan dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 5. Umit dedi ki:

  Merhaba ist. Pendikte ikamet ediyorum ve evde ek is yapmak istiyorum geri donus yapmanizi rica ediyorum

 6. Dilek şimşek dedi ki:

  Lütfen artık bir dönüş yapın yaaa istanbul bağcılarda oturuyorum bir çok işte tecrübem var bende evde iş yapmak istiyorum

 7. Habibe dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyoruz. Antalya da yaşıyoruz .

 8. Gozde dedi ki:

  Evde bu isi yapabilirim

 9. Aslıhan dedi ki:

  Merhaba manisa salihli de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yapar misiniz ?

 10. Aslı özer dedi ki:

  Bnde yapmak istıyorum

 11. gul dedi ki:

  Istanbul sultan beyli

 12. Emine dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum kartal da ikamet ediyorum cevaplarsaniz sevinirim

 13. Gülhan dedi ki:

  Balıkesir ayvalık evde yapabileceğim iş arıyorum

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.