Düğün İçin Yemek Masası Önerileri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Düğün İçin Yemek Masası Önerileri

Düğün Yemek Masası Modelleri ve Dekorasyonu

Evlilik planları yapıyorsanız düğün gecenizin de hayatınız boyunca unutamayacağınız güzellikte olmasını isteyebilirsiniz. Böyle özel bir günün mekan, yemekler ve müzik kadar önemli olan bir diğer unsuru da masa süslemeleri olmaktadır. İster kağıttan süsler, isterseniz meyve, ister canlı çiçekler ile süsleyeceğiniz masalarınıza şıklık katmak sizin elinizdedir.

Düğün dekorasyonunda misafirlerin vakitlerinin büyük bir bölümünü geçirecekleri masaların dizaynı asla atlanmaması gereken bir ayrıntıdır. Siz de düğünü daha renkli hale getiren masa süsleri ile farklı konsept oluşturarak kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. İşte size düğün masası için öneriler.

Bu yıl düğün mekan ve masa dekorasyonlarında yılın rengi olan ışıltılı orkide, fuşya ve mor renkleri ön planda olacaktır. Özellikle daha enerji dolu, renkli bir mekanda evlenmek isteyen çiftler için bu renkler seçilmektedir. Ev dekorasyonunuzda da bu renklerdeki takımlardan, süslemelerden, tekstil ürünlerinden ve çiçeklerden faydalanabilirsiniz.

Masa dekorasyonlarında özellikle altın ve platinler, cam aksesuarlar göz doldurmakta. Kır düğünleri için farklı ölçülerdeki cam aksesuarlar çiçeklerle süslenerek kullanılmaktadır. Düğün masası için öneriler verirken dantel süslemelerden de bahsedelim.

 

Fransız danteli sofraların her zaman baş tacıdır. Uzun yere kadar uzanan masa örtüleri ve kaba peçetelerin yerini gipür runnerlara, kurdeleler ve dantelli peçeteler almıştır. Masalarda artık çiçekle birlikte meyveler de göz doldurmaya başlamıştır. Büyük meyve tabakları, peynir tepsileri, neredeyse düğün pastalarının tahtını sarsacak gibi görünmektedir.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.