Doğayla İç İçe Ev Dekorasyonları | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Doğayla İç İçe Ev Dekorasyonları

07.09.2016
856
Doğayla İç İçe Ev Dekorasyonları

Doğayla İç İçe Ev

Doğada çok farklı yerlerde güzel evler bulunmaktadır.

Resimdeki doğayla iç içe ev modeli, doğanın mekanlara kattığı güzel dekoratif özelliği göstermektedir. Genellikle küçük bir alana sahip olurlar ve dinlenme amaçlı kullanılırlar.

Ağaçların arasında ve yeşil alanlarda daha çok tercih edilen bu tip evler ağaçların üzerinde yapılırken küçük kulübeler şeklinde tasarlanırlar. Ancak uygun ağaç ve otramlar bulunuyorsa daha büyük evler yapmak mümkündür.

Doğal Bahçe Dizaynı

Bahçelerde güzelleştirme ve dizayn yapılırken bir çok farklı yollardan yararlanılabilir. Çoğu durumda masrafları fazla olmaktadır. Ancak daha kolay yollarla ve hemen hemen sıfır masrafla bahçeyelere dekoratif açıdan güzellik katılabilir. Bunun gerçekleşmesi için de kullanılmayan atıklar ve eski eşyalar kullanılabilir.

Peki Havuzlu iç Mekan önerilerine ne Dersiniz?

Havuzlar genellikle açık alanlarda inşa edilirler.

Havuzlu iç mekan tasarımının ne kadar zarif ve hoş göründüğünü görmektesiniz.

Nadir ama güzeldir. Ancak bazen yapıların iç kısımlarında da yapıldıklarını görmek mümkündür.

Gerekli önlemler ve yapılara verebileceği  zararlar göz önüne alınarak, suyun yapı dokusuna vereceği zarar önlenmiş olur.

Böylelikle evlerin iç mekanlarında yapılan bir havuz hem ferah hem de dekoratif bir özellik sunmaktadır.

Doğal Yemek Masası

Bir çok farkı tasarı masalar ve yemek masaları bulunmaktadır. Doğal yemek masası diye adlandırabileceğimiz doğadan esinlenerek üretilen masalar da vardır. Hemen hemen her mağazada istenilen modellerde veya isteğe yakın modeller bulunabilir. Genel olarak klasik yemek masaları dizayn edilse de bazen çok ilginç tasarımlar görülmektedir. Örneğin üzeri çimle örtülü bir masa doğal bir görüntü oluşturarak hem hoş hem de dekoratif durmaktadır.

Deniz Manzaralı Yatak Odası

Deniz manzarası her zaman tercih edilen bir durum olmaktadır. İnsanın içine ferahlık ve yaşama sevinci aşılar adeta. Yatak odaları da evlerin en kısımlarından biridir. Güzel bir yatak odası dekorasyonuna bir de deniz manzarasının eklenmesi harikulade bir durum olmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.