Deniz kıyısında Kulubeler | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Deniz kıyısında Kulubeler

01.02.2015
410

Hayatımızda en çok istediklerimizin arasında böyle evlerde oturmakta vardır.

Ancak bazılarımız bunu gerçekleştiriyor bazılarımız ise maalesef gerçekleştiremiyor. Gerçekleştiren arkadaşlar içinde yüklü miktarda paralar bulunması gerekiyor bunun içinde çok çalışmak vs. vs. ancak başaramayan arkadaşlarımızda para sıkıntısı veya zaman yetersizliği vs olmaktadır.

Bazılarımızın hayallerini süslemiş olan, uçsuz  maviliğin kıyısında, yanı başında duran ufak kulübeler bulunur. Masmavi denizin kıyısında sade doğayla iç içe bir ev hayal edin.

Bu ev denizden gelen dalga sesleri, hafif bir esinti, huzurlu ve sessiz bir ortam, muhteşem bir manzara olacak. Böyle bir evde sevdiğinizle geçireceğiniz dakikalar sanki normal yaşantımızın bir yılına denk bir mutluluğu verebilir benim düşüncem ile. Denizin ılık ikliminde, şehir kalabalığından uzak, huzurlu ve sakin bir yaşam.
Deniz-kenarında-kulubeler-2 Deniz-kenarında-kulubeler-3 Deniz-kenarında-kulubeler-4 Deniz-kenarında-kulubeler-5 Deniz-kenarında-kulubeler-6 cottage by the sea Deniz-kenarında-kulubeler-8 Deniz-kenarında-kulubeler-11

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.