Dekoratif Ayna Modelleri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Dekoratif Ayna Modelleri

20.04.2017
629
Dekoratif Ayna Modelleri

Dekoratif Ayna Resimleri ve  Modelleri

Günümüzde başta evler ve iş yerleri olmak üzere tüm mekanlarda dekorasyon ön plana çıkmaktadır. Modern ve estetik görünümlü eşyalar ile en güzel dekorasyon modelleri tercih edilmektedir. Söz konusu dekorasyonda aynaların yeri ve önemi büyüktür. Aynalar doğru şekilde kullanıldıkları zaman bulundukları mekanları harika görünümlere kavuşturmaktadır.

İnce, kalın, parlak, mat ve daha pek çok farklı çerçevelere sahip olan ayna modelleri ile özellikle salonlar çok zengin bir görünüme kavuşturulmaktadır.

 

Dekoratif ayna modelleri arasında modası hiç geçmeyen antika çerçeveli aynaları sıkça görmekteyiz . Evlerde oturma odalarında ya da evlerin vestiyer önlerinde bulunan bu tarz aynalar son derece şık ve göz alıcı durmaktadır.

Evinize geldiğinizde ya da misafirleriniz geldiği zaman onları çok şık bir şekilde karşılamanıza yardımcı olacaktır. Bu aynaların yanlarında canlı çiçekler ya da biblolar güzel kombinasyon oluşturmaktadır. Ya da aynaların üst kısmına yerleştireceğiniz tablolar sanatsal bir değer katacaktır.

Genç odalarında veya diğer odalarda Modern  ayna modelleri için sade veya ince çerçeveli modeller tercih edilebilir. Gençlerin sade ve gösterişli modelleri tercih ettiği  aynaların da sade olması şık durmaktadır.

Çocuk odalarında ise daha çok renkli çerçeveli ayna modelleri  ve değişik tasarımlarda kıpır kıpır ayna modelleri kullanılabilir.

İş yerleri için  dekoratif ayna modelleri incelendiği zaman odaların tasarımına göre seçilebilecek çok sayıda ayna modelleri göze çarpmaktadır.

Sanat üzerine kurulu iş yerleri için duvarlarda daha fazla yer kaplayan parçalı aynalar ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra gümüş çerçeveli aynalar da tercih edilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.