2017 Cafe İçin Masa Modelleri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

2017 Cafe İçin Masa Modelleri

30.04.2016
334

2017 Cafe Dekorasyonu ve 2017 Cafe Masa Modelleri

Eğer bir kafe işletiyorsanız ve masa alacaksanız kafanız çok karışacak demektir. Çünkü Cafe İçin Masa Modelleri olarak birbirinden farklı ve şık tasarımlar sizi bekliyor olacak. Bunların arasından bir tercih yapmakta son derece zor olacaktır. Önemli olan işletmenizin ruhunu yansıtacak bir masa modeli bulmanızdır. Bu yüzden seçiminizi, kafenizin konseptini de düşünerek yapmalısınız.

Bu senenin favorileri arasın beyaz masalar var. Sizde oldukça şık gözüken bu masalardan edinebilirsiniz. Üstelik beyaz renkte olan masalar, mekânınızın daha ferah gözükmesini sağlayacaktır.


Bunun yanı sıra, ahşap modellerden de tercih edebilirsiniz. Koyu renkli ahşap masalar, mekânınıza daha ağırbaşlı ve klasik bir görünüm kazandıracaktır. Açık renk ahşap masalar ise daha ferah, doğal hatta kullandığınız renklere göre daha romantik bir hava katabilir.

Ahşapların dışında, yine bu senenin modası cam masalardan tercih edebilirsiniz. Özellikle keskin hatlara sahip olan cam masalardan kullanmanız, mekânın daha modern bir görüntüye kavuşmasını sağlayacaktır. Metalik ayaklıklara sahip olan bu masalar sayesinde, son modayı yakalayacak ve oldukça şık bir kafeye sahip olacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.