Bardak Mısır arabası işi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Bardak Mısır arabası işi

06.11.2016
18

Mısır yemeyi çocuklardan ziyade büyükler de çok sevmektedir. Büyüklerin mısır yemeleri bir o kadar özeldir. Ancak bu son zamanlarda ticaret odağına dönmüş durumdadır. Bazı kişiler bu işi sevdikleri için dışarıda insanlara satış yaparak bir de para kazanmak istemektedir.

İşleri olmayan bayanlar ya da işleri olup da parası yetişmeyen insanlar ek iş olarak bu işleri yapmaktadır. Son zamanlarda bu işler ile alakalı birçok durum söz konusudur. Gerek mısır arabasının bulunması onun hangi yerde konumlandırılacağı ve en çokta fiyatlarının ne olacağı çok önemlidir. Mısır arabasının fiyatları 600 TL’den başlamaktadır. Eğer ki sizin bir dükkânınız var ise onun önüne mısır arabasını rahatlıkla koyabilir ve oradan satış yapabilirsiniz. Bunun olması oldukça güzel bir durumdur. Ama dışarı da bir yer satış yapacaksanız eğer bunun insanların çok olduğu yerler olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. İnsanların çok oldukları yerler de mısır satışı yaparsanız sürümden kazanırsınız. Sürümden kazanmak ise fiyatı ucuz tutup daha çok talebin gelmesini sağlamak olmaktadır. Bu şekilde satış yaparak çok mısır satabilirsiniz.

Mısır arabası aldıktan sonra içine sosları da eklemeyi unutmayın. Özellikle mısırın içine giden limon suyu, nar ekşisi, acı sos gibi çok istenilen sosları arabanızda bulundurun. Bu soslar müşterilerin seçimine göre mısırın içine koyulacaktır. En önemli sorun ise mısır fiyatlarını ne olacağıdır. Mısır fiyatları en az 1 TL olmak zorundadır. Yoksa siz kar edemezsiniz. Sürekli zarar edersiniz. Ancak mısırını ne kadar çok ucuza alırsanız bu fiyatta indirim yapabilirsiniz. Bir de dışarı da sizinle aynı işi yapan kişilerin ne kadar tutara mısır sattıklarına bir bakmanız gerekmektedir. Bu satılan mısırların oldukça çok fazla istek alması üzerine sizlerde fiyatları biraz daha artırarak para kazanırsınız.

Mısır arabası satın alan kişilerin şimdiye kadar çok iyi satışlar yaptığını son zamanlarda gördük. Bu kişiler satışlarını çok iyi şekilde yapmaktadır. Satış yapan kişilerde son zamanlarda insanların isteklerine göre satış yapabilir. Yani onlar büyük bardakta mısır isterler ise büyük vererek parayı ona göre ayarlayabilirler.

Yorumlar
  1. Ramazan dedi ki:

    Çatal iğne paketleme işi cetvel takımı işi yada buna benzer işler yaparim

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.