Araba Alacaklara Sıfır Masraflı, Kefilsiz Taşıt Kredisi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Araba Alacaklara Sıfır Masraflı, Kefilsiz Taşıt Kredisi

11.12.2016
20

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişiler için liste araç kullanım son zamanlarda büyük bir ihtiyaç haline geldi. Eğer siz de kendinize ait olan bir araba satın almak istiyorsanız öncelikle nakit paraya ihtiyacınız olacaktır. Yıl sonu gelmesi ile beraber arabalarda yaşanmakta olan ciddi fiyat indirimlerini kaçırmadan siz de nakit olarak araba satın almak istiyorsanız bankaların sunmuş olduğu çeşitli kredi avantajlarından faydalanabilirsiniz. Yıl sonu geldiği için bankaların yapmış olduğu kredi kampanyaları yıl içindekilere göre çok daha avantajlı olduğu için faiz oranları büyük oranda düşecektir. Yeni yıla girmeden önce araba kredisi çekmek için acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bankadan bankaya değişmek ile beraber genel olarak araba kredisi için belirlenmiş olan miktar 50.000 lira olarak tanımlanıyor. Ayda yaklaşık olarak 800 – 900 lira arasında ödeme seçenekleri ile siz de 50.000 liralık araba kredisine sahip olabiliriz. Aynı zamanda bankalar tarafından uygulanmakta olan faiz oranları düşük olduğu için çekmiş olduğunuz krediyi geri öderken zorlanacaksınız.

Gerekli Şartlar Nelerdir?

• Öncelikle kredi sahip olabilmek için 18 yaşını doldurmuş ve daha büyük olmak gerekiyor.
• Ülkemizdeki bankadan sunmuş olduğu kredi olanaklarının faydalanmak için Türkiye Cumhuriyeti’ne ait kimlik kartınızın da olması istenen şartlar arasında
• Kredi çekebilmek için resmi olarak düzenlenmiş olan aylık gelir belgesini bankalara sunmak gerekiyor.
• Eğer satın almak istediğiniz araba ikinci el ise satın alacağınız kişinin daha önceden yaptırmış olduğu motorlu araç tescil ve trafik belgesi gibi belgelerini, bankaya sunmanız gerekiyor.

Bahsetmiş olduğumuz şartları sağladıktan sonra ülkemizde hizmet veren herhangi bir banka aracılığı ile sıfır masraflı kefilsiz taşıt kredisi alabilirsiniz. Kredi çekerken kefil şartı aranmadığı için çok daha kolay bir şekilde tüm işlemlerinizi halletmeniz mümkün olacaktır. Kredi hakkında detaylı bilgi almak için internet üzerinden bankaların sitelerini ziyaret edebilir ve bu şekilde tüm bilgileri alabilirsiniz. İnternet üzerinden bilgilere ulaşma şansınız yoksa en yakın bankaya giderek gerekli olan belgeler ile beraber başvuru işlemlerinizi başlatabilir ve böylece kredi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Kadir dedi ki:

  Nasıl basvurabilirim

 2. Kamera Sistemi dedi ki:

  Ne güzel aldık gitti

 3. fatih dedi ki:

  kirmizi kalem yiyenlerde cekebiliyomu arac kredisi

 4. vedat dedi ki:

  Araba almak istiyorum desteğe ihtiyacımız var

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.