Anket doldur Kazan | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Anket doldur kazan

05.10.2016
18
Anket doldur kazan

Anket doldurarak internet ortamında kolayca para kazanabilirsiniz. Nedeni ise bilgisayar başında ve günün belirli bir saatini harcayarak belirli sitelere giriş yaparak ve doldurdukları anket başına para kazanan insanlar vardır. Bu işte en önemli şeyin evlerinde bir internetin olması ve bilgisayar olmasıdır. Bundan sonrada artık anket veren sitelere giriş yaparak para kazanabilirsiniz.
Bu siteleri sizlere açıklayalım.
– www.anketdoldurparakazan.com
– Myiyo
– Valued opinions
– Fikir pazarı
– Global test market
– The panel station
– My survey

Ve benzeri birçok anket siteleri vardır. Öncelikle bu sitelere üye olmanız gerekmektedir. Sitelere üye olduktan sonra onların talimatları ile anket doldurma işlemlerine başlayabilirsiniz. Üye olmanız için gerekli şartlar genel de yaş sınırı gibi şartlar olmaktadır. 18 yaşından büyük olmanız kâfidir. Daha sonradan ise bir mail adresi açmanız gerekmektedir. Sistem size daha sonradan anketleri mail yolu ile yollayacaktır. Mail yolu ile gelen anketleri doldurarak tekrar göndererek para kazanabilirsiniz. Anket başına kazandığınız tutar değişkenlik göstermektedir. Artık son zamanlarda son derece anketleri doldurarak para kazanan kişilerin sayısı bir o kadar artış göstermektedir.

Bu kişiler genel de anket başına 2 TL kazanarak ayda 500 600 gibi tutarlara ulaşan kişiler olmaktadır. Sizlerde ev hanımı olarak ya da harçlığını çıkarmak isteyen bir genç olarak anket sitelerine üye olup anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Anketlerin neler olduğuna gelince bunlar genel de piyasaya çıkacak olan ürünlerin görsel şekillerini size ölçtüren anketler olmaktadır. Sizler gibi birçok kişinin fikri alınarak toplanan bu anketler o ürünün görsel etkinliğini test etmek amaçlı olmaktadır.

Yorumlar
  1. Sevcan dedi ki:

    Ankara
    Sevcan AKBALIK
    mrym.svcn@gmail.com

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.