Evim Güzel Evim

Alfemo Genç Odası ve Çocuk Odası Takımları ve Modelleri

27.02.2019
558

Alfemo Mobilya Genç Odası Takımları  Koleksiyonu…
Evin yakışıklı gencine… gençlere yakışır bir oda. Cool… Gerçekten havalı bir dünya.Cool Genç odası Modern ve oldukça dolgun ve kalın hatlara, parlak bir yüzeye sahip. İsmi gibi Cool bir havada olan takımın başlığında gizli anahtarlı led aydınlatma çok hoş bir görüntü sağlıyor…

Alfemo Mobilya Cool Çalışma Masası benzeri olmayan, GENÇ ALFEMO’ya özgü tasarımı ile çok farklı ve kullanışlı. Çok küçük bir hareketle çalışma masası alanınız büyüyebiliyor.

Çalışma Masasının not asılmak için kullanılan beyaz yüzeyi, özel mekanizması sayesinde aşağı indirilerek çalışma alanını genişletiyor.

Çalışma masası üst tablasının bu oynar mekanizmasının altında oluşturulan gizli depolama alanı, kitap, dergi, cd ve özel eşyalar için tasarlandı… Sürgü kapaklı duvar ünitesi takıma oldukça fonksiyonel ve şık bir hava katıyor.

Alfemo mobilya gençleri unutmadı. Tam gençlere uygun bir genç odası üreten ve uygun fiyatı ile satışı sunulan mobilyayı yakından tanıyalım.
Modern çizgisi ile detay ve fonksiyonelliği birleştiren ADONIS kendisini çocuk olmaktan daha çok yetişkin gibi gören gençlerin ihtiyaçlarına sesleniyor.

Geniş iç hacme sahip iki ya da üç kapılı dolap seçeneği , her türlü ihtiyaca cevap veren fonksiyonel bilgisayar masası, kitaplar ve dosyalar için ekstra alan yaratan kitaplık

ve takımı tamamlayan komodin ve ekstra depolama alanı sağlayan şifonyer ve rahatlık sunan yatağı ile ADONIS genç odası ergonomik ve estetik bir takım.

Alfemo Mobilya Çocuk Odası Takımları

Alfemo mobilya’nın bebek odası modelleri gerçekten bir harika.
özellikle erkek ve kız bebekler için çok canlı ve alıcı renklerle donatılmış mobilyalar sağlam lığıyla da göz dolduruyor.
Alfemo mağazalarında görücüye çıkan Alfemo mobilya bebek odası modellerini görmeden sakın mobilya almayınız.
Evin yeni bireyine layık modern bir oda hazırlamayı düşünen anneler, işte size Alfemo Mobilya konseptinden muhteşem bir takım , Alfemo bebek odası takımı.

Alfemo Arabalı Yatak Odaları

Alfemo Arabalı Yatak Modelleri ve Fiyatları nı sizin için araştırdık
Alfemo markası diğer markalara fark atmaya başladı.
Daha önce çilek genç odasında görmeye alıştığımız çilek arabalı yatağın bir benzerini alfemo arabalı yatak modeli ile duyurkmaya başladı.
Biz de sizler için alfemo arabalı yatak modellerini ve fiyatlarını araştırdık.

Evin yaramaz beylerine şirin mi şirin çocuk odası takımı alfemo mobilya’dan, Çocuk odası almayı düşünüyorsanız alfemo mobilya çocuk odalarını görmeden asla karar vermeyin. Alfemo Çocuk odaları 

Evin hassas kalplisine, kalbine göre bir oda… Hearts ile döşenmiş bir odada, sevginin tadı bambaşka…HEARTS gençlere hayallarini özgür bırakacak bir ortam sunuyor.Pembe ve Lila renk tonlarının hakim olduğu genç kız odası olarak tasarlanan HEARTS gereksiz detaylardan uzak, sade ve çekici bir tasarıma sahiptir…

Özel kulplarıyla dikkat çeker… Gövde rengi olarak doğal huş, kapak rengi olarak pembenin hâkimiyetinde lila kullanılmıştır

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.