Akbank'tan araba almak isteyenlere destek | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Akbank’tan araba almak isteyenlere destek

08.11.2016
22
Akbank’tan araba almak isteyenlere destek

Araba almak isteyen kişi sayısı son zamanlarda nüfusunda kalabalık olmasından dolayı rahatlık için oldukça çok artmıştır. Araba almak aslında bir sabit gelirin olduğu zaman alınabilir. Ancak eğer ki bir krediye bakarak araba satın alınacak ise eğer bankaların teker teker gezilmesi gerekmektedir. Bundan dolayı da en uygun fiyat veren ve faiz oranı konusunda en düşük faiz uygulayan banka ile anlaşılması gerekmektedir. En uygun faiz oranı veren ve müşterilerine daha iyi bir alış veriş sağlayan Akbank sizlere taşıt kredisi konusunda yardımcı olacaktır.

Son yılların en çok gelişen ve düşünülen bankası olan Akbank son zamanlarda iyice firma içinde büyük işler başarmaya devam etmektedir. Firma içinde yaşanan bu başarılarda çalışanlarının motivasyonlarının artması da bir o kadar önemlidir. Bankanın müşteri kazanması ilk başta çekilen kredilerdeki kolaylıkları olsa da aslında müşteriye olan ilgiden de kaynaklanmaktadır. Bir banka ne kadar çok müşteri ile alakadar olur ise müşteri bankadan o derece memnun kalır. Müşterinin memnun kalması da bir o kadar önemlidir. taşıt kredisi alırken de dikkat edilmesi gereken unsurların başında gelenler ise kredi faizleri ve bankanın müşteriye özel olarak sağladığı hizmetler olmaktadır. bu tür hizmetlerin son zamanlarda artış sağladığını da söylemiş olursak eğer; Akbank müşteri kazanma yolunda bir o kadar iyi konumda yer almaktadır.

Akbank taşıt kredisi çekmek isteyen kişiler için faiz ve vade oranlarını iyi bir şekilde yeniden düzenlemiştir. Vade oranları en çok 48 ay olur iken kredi faiz oranı ise çok düşük bir rakam olan %1,13 olarak güncellenmiştir. Sizlere bu dediklerimiz hakkında bir örnek ile açıklayalım;
Çekilen kredi miktarı: 40,000 TL
Geri ödeme süresi – vade: 36 Ay
Geri ödenecek olan aylık taksit tutarı: 1411,66 TL
Toplam geri ödenecek kredinin toplam tutarı: 50819,76 TL
Çekilen miktar ile kredi arasındaki toplam faiz farkı: 10819,76 TL
Çekilen kredinin faiz oranı: %1,13
Kredi çekilirken kesilen kredi tahsis oranı miktarı: 200 TL

Örnekte de gördüğün gibi ödenen tutar ve aylık ödeme tutarı da ayrıca belirtilmiştir. Sizlerde bu örnekteki gibi belirlen miktarda kredi çeker iseniz ödeyeceğiniz faiz oranı 3 yılda 10.000 TL olacaktır. Bu faiz oranı ise geçmişte dönük baktığımız da oldukça düşük seviyelerde seyir etmektedir. Bundan dolayı da Akbank yatırım olarak düşünülen taşıt kredisi çekiminde müşterilerine büyük bir kolaylık sağlamıştır. Bu kolaylıkta müşterilerin daha çok yatırım yapmasına öncülük edecektir. Müşterilerin bu kadar çok yatırım araçlarını kullanması da oldukça önemlidir. Akbank diğer bankalara göre çok iyi kredi faiz oranları vermektedir. Bu sadece taşıt kredisinde değil de diğer kredi çeşitlerinde de görülmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.