Akbank Honda Taşıt Kredisi | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Akbank Honda Taşıt Kredisi

08.12.2016
16
Akbank Honda Taşıt Kredisi

Araba sahibi olmak için yıl sonu gelmesi ile beraber birçok çeşitli banka, araba kredileri konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Kullanıcıların araba sahip olması için bir destek de Akbank’tan geliyor. Ülkemizde yüksek satış oranlarına sahip, araba markaları arasında bulunmakta olan Honda ve Akbank iş birliği ile hazırlanmış olan kredi kampanyalarından siz de faydalanabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz kredi şartlarının hangi Honda araçlarında geçerli olduğu ve faiz oranları hakkında detaylı bilgi almak için de Akbank internet sitesini ziyaret edebilir ve bu şekilde bilgi sağlayabilirsiniz. İster 0 kilometre isterseniz ikinci el olarak tercih ettiğiniz araçları düşük faiz oranları ile almak için yıl sonu bitmeden önce kredi başvurunuzu tamamlamanızı tavsiye ediyoruz. Başvuru ile ilgili olarak sorularınız için banka ile iletişime geçebilir ve bu şekilde bilgi alabilirsiniz.

Honda’nın 2016 yıllarında piyasaya sürmüş olduğu son model araçlar da dahil olmak üzere satın almak istediğiniz herhangi bir araç için taşıt kredisi kullanabilir ve düşük faiz oranları sayesinde bütçenize zarar vermeden araba sahibi olabilirsiniz. Banka aracılığı ile 40.000 liraya kadar kredi çekebilir, üstelik çekmiş olduğunuz bu kredileri 48 ay vadeye kadar ödeme şansına sahip olabilirsiniz. Vade sureleri oldukça uzun olduğu için aylık olarak ödemeniz gereken miktar bütçenizi sarsmayacak kadar düşük olacaktır. Akbank tarafından sıfır veya ikinci el otomobiller için belirlenmiş olan faiz miktarları %1.09 gibi oldukça düşük olanlara sahip olduğu için bu fırsatları kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Bankalar aracılığı ile araba kredisi çekebilmek için özellikle 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda kredi çekmek için başvuru şartlarını yerine getirmek istiyorsanız internet sitesi üzerinden gerekli olan tüm belgeleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve daha sonra başvuru aşamaları hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Düşük faiz oranlarından faydalanmak istiyorsanız yıl sonu gelmeden önce Akbank şubelerine giderek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilir veya internet üzerinden gerekli olan belgeleri doldurarak kayıt işlemlerine başlayabilirsiniz. Bankalar tarafından sunulmakta olan düşük faiz oranları sayesinde siz de hayalinizdeki arabaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
  1. akbank taşıt dedi ki:

    Ülkemizde taşıt sayısı giderek artmakta sanmayin ki herkes zengin veya parasi var. Çoğu bu sekilde kredilerle arac aliyor. Sizde değerlendirebilirsiniz.

  2. Metin özhan dedi ki:

    Araba almak istiyorum

  3. Sami işdeniz dedi ki:

    Bn kredi kullanmak istiyorum fakat yaşadığım ilçede akbank yok .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.