Ahşap Ev Dekorasyonu , Ahşap Ev Modelleri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Ahşap Ev Dekorasyonu , Ahşap Ev Modelleri

24.04.2017
801
Ahşap Ev Dekorasyonu , Ahşap Ev Modelleri

Ahşap Ev Dekorasyonu , Ahşap Ev Modelleri

Yemek odamıza masa alırken, çoğumuz kararsız kalıyoruz. Çünkü pek çok ürün içerisinde, hangisinin bizim zevkimizi yansıttığı bulabilmek oldukça zor. Aklımızı çelecek pek çok seçenek bir arada bulunmakta. Bu kadar çok çeşit içerisinde, hiçbir zaman modası geçmeyen masalar ise ahşap olanlar.

 

 

2017 Ahşap masa modelleri, istediğiniz büyüklükte ve genişlikte olabiliyor. En çok kullanılan çeşidinin, dikdörtgen olduğunu biliyoruz. Dilerseniz koyu, dilerseniz daha açık tonlara sahip olan bir ahşap masa seçebilirsiniz. Açık renkli olanlar, her zaman doğal, şık ve sade bir görünüm verecektir. Koyu olanlar ise daha klasik bir şıklığın sağlayıcısı olacaktır.

 

2016 Ahşap masa modellleri, dayanıklılığı işe de göz doldurmaktadır. Bu tip masalar, genelde uzun ömürlü olurlar. Ve ahşabın modası hiçbir zaman geçmediği için, kolay kolay yenilemek zorund kalmazsınız.

Ahşap masanız eğer açık renk ise, onu pastel tonlardaki masa örtüleri ile bir arada kullanarak oldukça doğal bir görünüm yaratabilirsiniz. Oldukça açık renk olan ahşap masalarda, pastel renklerde vve çiçek desenli masa örtüleri, son derece şık durmaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.