Adana'da ek iş ilanları | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

Adana’da ek iş ilanları

24.11.2016
16
Adana’da ek iş ilanları

İnsanların normal günlük hayatlarında belirli yiyecek ve içecek ihtiyaçlarının giderilmesi için para gerekmektedir. Ayrıca paranın insan hayatındaki etkisi de çok fazladır. Ülkemizde ne yazık ki tek çalışma ile birlikte ev geçindirmek ve kendi kişisel ihtiyaçlarının karşılamak isteyen kişilerin son zamanlarda ek iş fırsatlarına baktıkları görülmektedir. Adana ilinde de durum tüm ülkedeki gibi aynıdır. Adana ilindeki bu durum son zamanlarda çok fazla olmaktadır. Ek iş ilanları insanların son zamanlarda çok fazla para kazanmasına olanak vermektedir. Sizlere bu ek iş ilanları hakkında bilgi verelim.

Ek iş yapmak isteyen kişileri ya günlük belirli saatler arasında çalışarak bu işleri yapabilirler. Ya da günlük iş alarak para kazanabilirler. Aslında günlük belirli saatler arasında yapılan bu işlemler onları çok yorsa da ek işten para kazanmak ve günlük ihtiyaçlarını karşılamak üzere bu işlemleri yapmaları gerekmektedir. İşlemlerin bu kadar kısa süreli şekilde sağlamak için ek işlerden günlük ya da haftalık ücret alınması gerekmektedir.

Ek iş fırsatları ve fikirlerini internet üzerinden yapacağınız araştırmalar ile birlikte birçok iş fırsatı karşınıza çıkacaktır.
– Paketleme işlemleri
o Sabun paketleme
o Kına paketleme
o Kalem paketleme
o Ve benzeri birçok paketleme işlemleri
– Ödev işleri
– Tez yazdırma işleri
– İnternetten satış yaparak para kazanmak

Sizlere belirli birçok iş fırsatlarını vermeye çalıştık. Adana ek iş ilanları diye internet üzerinden arama yaptığınız zaman çok iyi şekilde arama sonuçlarına ulaşacaksınız. Arama sonuçlarına ulaştıktan sonra da artık firma ya da kişilere ulaşarak onlardan ek iş fırsatlarını alabilirsiniz. Ek iş yapmak aslında insanların çok yorucu bir iş olarak görseler de bu iş fırsatlarının çoğu evlerinde oturarak ve rahat bir şekilde yapacakları iş fırsatları olacaktır.

evde Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Sizler de adana ek iş fırsatlarını daha çok araştırmak için gerek kendinize yakın arkadaşlarınızın talepleri ve bilgileri ile bu işlere girebilirsiniz. Ancak bu işe girdikten sonra süreklilik sağlamak için alacağınız işleri düzenli ve belirtilen süre içinde yapmanız gerekecektir.

Yorumlar
 1. neslihan dedi ki:

  evde iş yapıp gelir sağlamak istiyorum çok ihtiyacım var

 2. Yusuf öksüz dedi ki:

  Paketleme işi yaparım yeterki ek iş yapım

 3. Büşra dedi ki:

  Ek İşe ihtiyacm var il farketmez ilgilenirseniz sevinirim
  Mutlaka ulaşın bekliyorum

 4. Ayse dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum

 5. Sibel dedi ki:

  Adana oturuyorum 3 tane küçük cocugum var ihtiyacım var esim çalışmıyor bana dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Sibel dedi ki:

  Esim çalışmıyor Adana da oturuyorum evde iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim 3 tane küçük cocugum var

 7. Serap dedi ki:

  İki kız okutuyorum adana seyhan demet evler mahallesinde oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var bana dönerseniz sevinirim

 8. Sureyya dedi ki:

  SUREYYA YAĞMUR
  ADANA/CUKUROVA
  MRB EV HANIMIM EVDE YAPABİLECEĞİM EK İŞ ARIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. ..05384993272…

 9. HÜSEYİN ÖGE dedi ki:

  ADANA-SEYHAN İLÇESİNDE OTURUYORUM.EVDE PAKETLEME VE BUNA BENZER İŞLERİ YAPABİLİRİM.PARA KAZANMAYA İHTİYACIM VAR.BANA ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM. CEP TLF.0-536-813 85 11

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.