2017 İKEA Masa Modelleri | Evim Güzel Evim
Evim Güzel Evim

2017 İKEA Masa Modelleri

25.12.2016
898

 2017 İKEA Masa Modelleri ve Modası

Ikea, son yıllarda hepimizin tercih ettiği markalardan biri. Birbirinden şık ve kullanışlı tasarımları ile hepimizin evini daha şık bir yer haline getirdi. Pek çok ürün seçeneği ile her zeke hitap eden Ikea, evini önem veren herkesin en favori markalarından biri oldu.

İKEA Masa Modelleri almak isteyenler için de en doğru adreslerden biri.  Bu yılın en moda masa modeli, ahşap olanlar. Antika vernik diye bilinen bu şık masanın ismi Stornas. Masa isterseniz dört kişilik, isterseniz de açılarak sekiz kişilik olarak kullanılabiliyor.

Salmi yemek masası ise camın kullanıldığı modellerden biridir. Camı oldukça dayanıklı olan bu modelin, temizliği de oldukça rahattır. Masanın ayak kısmı ise krom kaplamadır.

Beyaz masalara sahip olmak isteyenler için Ikea’da yine birbirinden şık modeller bulunmaktadır. Tulip buna güzel bir örnek olabilir.Beyaz yuvarlak masaları çok büyük olmadığı için çok geniş olmayan alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir.

Hem yuvarlak bir masa isteyen hem de klasik olanın şıklığından vazgeçmeyenler içinse, kahverengi oval masalar idealdir. Bu masanın kanatları açıldığı takdirde büyümekte ve daha fazla kişiyi ağırlamanızı sağlamaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.