Modern ve Farklı Tasarım Modelleri

Modern ve Farklı Tasarım Modelleri
7 Temmuz 2012 tarihinde eklendi, 457 kez okundu.

Çok Farklı Ev Dekorasyonu Fikirleri

Yatak Odaları bir çok farklı şekillerde tasarlanırlar.

Modern Yatak Odası Dizaynı

Oda boyutlarının da bu duruma etkisi büyüktür. Geniş mekanlara, uygun şekilde mobilyalara kullanılarak ve yatak odası mobilyalarının yerleşimi güzel bir şekilde yapılarak çok ferah ve sade bir görünüm elde edilebilir.

Renk seçiminin de çok önemli olduğu yatak odalarında beyaz renk tercik edilerek, çok güzel bir dekorasyonun elde edildiği bu yatak odası sizler için de ilham kaynağı olabilir.

Farklı Tasarım Kitaplık

Bir çok farklı tasarım kitaplıklar örnekleri bulunmaktadır. Çoğu kitaplık modellerinde göze çarpan belirgin özelliklerin olduğunu görmekteyiz. Çoğu çok ilginç olmakla beraber bazıları da doğadan esinlenilerek imal edilmektedirler.

Tasarımda göz önünde bulundurulan bu özellikler sayesinde çok güzel ve aynı zamanda da dekoratif özellikte kitaplıklar üretilmektedir ve bu durum da evlerin dekorasyonuna büyük katkı sağlamaktadır.

Bir yere geziye gitmek isteyenler, kamp yapmak, sahilde uyumak, bahçede uyumak gibi bir çok farklı şekilde istekleri olanlar için taşınabilir yatak çok idealdir.

Bir çok farklı şekilde tasarlanan ve bu ihtiyacı karşılayan yataklar mevcuttur. Ancak bazıları daha kullanışlıdır.

Örneğin hem yatak,  hem de çadır aynı zamanda da çok kolay toparlanabilir ve taşınabilir bir yatak en iyilerinden biridir.

Taşınabilir Yataklar

Teknolojik Oda Dekorasyonu

Teknoloji severlerin odaları da her açıdan teknolojik bir görünümde olmaktadır.

Teknolojinin tüm fırsatlarından yaralananlar gerekli tüm teknolojik eşyaları (televizyon, CD-DVD playerlar, müzik setleri, bilgisayarlar vb.) özenle yerleştirerek mekanların genel görüntüsünü bozmayarak güzel dekoratif mekanlar elde edebilirler.

Okuma Koltuğu

Koltuk çeşitlerinde hemen hemen her amaca uygun modellerin bir çok farklı tasarımlarını görmek mevcuttur. Bu koltuk çeşitlerinden bir de okuma koltuklarıdır.

Özellikle kitapseverlerin sahip olmak isteyebileceği çok konforlu ve gerekli tüm donanıma sahip koltuklar görülmektedir. Aydınlatma özelliğinin de bağımsız ve koltuğa özel olması ayrı bir avantaj sağlamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git