Evim Güzel Evim

Home Ofis Dekorasyon Fikirleri

12.01.2019
305
Home Ofis Dekorasyon Fikirleri

En Güzel Ev-Ofis Home Ofis Dekorasyonu Önerileri

Son yıllarda home ofis çalışma sistemi ülkemizde de yavaş yavaş uygulanmaya başlamıştır. Çok olmamakla birlikte evden çalışan kişiler vardır.

Ofis olarak kullanılmasa bile evlerde çalışma odaları yapılabilmektedir.

Çalışma odası veya ofis evlere taşındığında dekorasyon devreye girer. Hem de daha özenli bir dekorasyon ve farklı fikirler uygulanmak istenebilir.
Çok hoş ve yaratıcı fikirlerle kullanışlı ve estetik bir odaya sahip olmak mümkündür. Evlerde ofis veya çalışma odasının özelliği konforlu olmasıdır.

Aynı zamanda bize iç sıkıcı olmadan rahat bir çalışma ortamı sunmasıdır. Bunun için seçilen duvar renginden, mobilyalara kadar zemin döşemesinden halılara kadar pek çok detay önemlidir. Duvarda kullanılan pano veya tablolar da ortama iç açıcı bir hava katabilir.

Mobilyalar kullanışlı ve gözü yormayan tipte seçilmelidir. Çalışılan iş koluna göre de tercihler belirlenir
Mimarlar veya grafikerler daha farklı mobilyalar kullanabilir.

Ya da internet üzerinden çalışanlar ve zamanının büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçirenler ona göre mobilya ve özellikle sandalye seçmelidirler.

Duvarlar pastel renklerde olup dinlendirici olmalıdır. Gün ışığından olabildiğince yararlanılması önerilir.

Buna uygun perde veya stor sistemleri kullanılabilir.
Mobilyalar boğucu ve sıkıcı olmamalıdır.

Kitaplıklar üst üste insanın üstüne gelmeden rahat ve modern tasarımlarla kullanılırsa güzel bir ortam elde edilmiş olur. Masa ve sandalyeler de işe uygun olarak tercih edilmelidir. Mekanda bitkiler kullanılabilir.

Masa lambası da estetik ve fonksiyonel ürünler seçilebilir. Halılar açık renklerde kullanılırsa daha ferah ve rahat bir ortam elde edilmiş olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.