Farklı ve Güzel Banyo Mobilyaları Modelleri

Farklı ve Güzel Banyo Mobilyaları Modelleri
9 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 273 kez okundu.

Banyo İçerisinde Farklı Mobilya Modelleri

Banyo dekorasyonu fikirleri çok genel bir tanımlamadır.

Banyodaki tüm ahşap malzemeyi mobilya olarak adlandırabiliriz. İlk akla gelen lavabo altında yer alan dolaplı kısımdır. Dolaplı veya aynalardan oluşan lavabonun oturtulduğu, Hilton olarak da isimlendirilen bölümdür.

Bu kısım dekorun ana malzemesidir ve iyi seçim yapılmalıdır.
Banyonun boyutuna ve tarzında uygun olmalıdır. Ayrıca banyoda kullanılacak banyo dolabı modelleri de aynı renk ve malzemeden olmalıdır.

Lavabonun oturduğu veya altında yer alan dolaplar modern veya klasik tarzda olabilir. Beyaz lake veya ahşap olabilir. Tamamen kişinin zevkine ve evin tarzına göre belirlenir.

Banyo dolabı modelleri de banyolarda yer alabilir.
Diğer ürünlerle takım olarak kullanılan dolaplar tek olarak veya lavabonun yan kısmında yerleştirilebilir. Banyolar çok büyük mekanlar olmadığı için ince uzun veya kısa ve ince yapıdadır.

Yanı sıra duvara monte edilen tipleri de mevcuttur.

Duvara monte dolaplar yerden tasarruf ederken dekoratif olarak da güzel duracaktır. Aynadan oluşan iki kapaklı veya sürgülü duvara monte dolaplar da kullanışlı modellerdir.

Tamamen banyonuzun yapısına ve büyüklüğüne göre seçim yapılmalıdır.
Küçük banyolar için genellikle açık renkler beyaz ağırlıklı mobilyalar seçilirken büyük banyolarda seçim olanağı daha geniştir.

Banyo duvarlarında raflar da kullanılabilir.

Aksesuarların konduğu veya havluların yerleştirilebileceği raflar ve banyo dolabı modelleri aynı yapıda olmalıdır. Modern banyo tasarımları günümüzde tercih edilmektedir.

Klasik banyo modelleri de her zaman kullanım alanı bulmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git