Ev Aksesuarı ve Dekorasyona Katkısı

Ev Aksesuarı ve Dekorasyona Katkısı
20 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.

Ev Aksesuarı Modelleri ve Fikirleri

Ev dekorasyonundaki en temel fark şüphesiz ev aksesuarı sayesinde olmaktadır.

Hemen hemen her amaçla kullanılan odalarımızda, banyolarda, mutfaklarda, ofislerde ve hayatımızın geçtiği her yerde aksesuarların önemi oldukça büyüktür.

Evlerimizde; salonlarda kullanılan tablo modelleri, biblo modelleri, vazo modelleri, saat modelleri ilk akla gelen evlerdeki aksesuarlardan olarak gözümüze çarpmaktadır.

Dekorasyon açısından önem arz etmesi de çeşitlilik ve bir çok farklı modelinin mevcut olmasıdır.

Aklınıza gelen hemen hemen tüm aksesuar çeşitleri ve aksesuar modellerine göz atmak ve fikir sahibi olmak için EV AKSESUARLARI kategorimizi ziyaret ediniz.

ev aksesuarları

Ev Aksesuarları

Ev  Aksesuarı ve Önemi

Evlerimiz dekorasyonunda ev aksesuarlarının önemli herkesçe bilinen bir durumdur. Binlerce farklı çeşitlerde ev aksesuarı mevcuttur.

Vazolar, duvar saatleri, tablolar, çerçeveler, aynalar, aydınlatma araçları vb. bir çok aksesuar ve bu aksesuarların da binlerce çeşit ve modelleri bulunmaktadır.

Yukarıda da belirttiğimiz ve linkini verdiğimiz kategoriden takip etmeyi unutmayınız.

Ev Aksesuarlarının Seçimi ve Özellikleri

Aksesuarın nelerdir ve neye göre seçilmelidir ve tercih kriterleri nelerdir sorusu aklınıza gelmişse size kısaca bir açıklama yapalım.

Aksesuar seçimlerinde öncelikle evin genel durumuna bakmamızda fayda var. Çünkü dekorasyon yapılırken belli özelliklere göre dekore edilir.

Örneğin renkli ve cıvıl cıvıl dizayn edilen evlerin yanı sıra, antika ağırlıklı olanlar, sade ve şıklığın tercih edildiği, ahşap tonların ağırlıkta olduğu ve benzeri onlarca çeşit dekorasyon tarzı vardır.

Yukarıda belirtilen farklılıklardan dolayı da alınacak olan aksesuar  ve seçimler de bulunduğu mekana tam uyumluluk sağlaması amacıyla özenle ve uygun şekilde seçilmelidir.

Antika ağırlıklı ev dekorasyonunda eski model antika telefonlar – sitemizde örnekleri mevcuttur- eskiye ait tablolar, eski zamanlara ait antika eşyalar ve benzeri tercih edilmelidir.

Bu tarz dekorasyonlarda elle örülmüş halı ve kilimlerle de dekorasyona katkı sağlanabilir.

Diğer yandan bir çok rengin ağırlıkta olduğu evlerde ise renkli aksesuarlar tercih edilir.

Ahşap ağırlıklı mekanların dekorasyonuna katkı sağlaması amacıyla da ahşaptan üretilen aksesuarlarla dekorasyona büyük katkı sağlanabilecektir.

Renkli aksesuarlar, antika aksesuarlar, lüks ve modern aksesuar modellerinde büyük bir çeşitlilik vardır ve gün geçtikçe bu çeşitlilik artmaktadır.

Belki de ev dekorasyonunda önem verip en zor seçim yaptığımız alandır.

Sitemizde istediğiniz tüm aksesuarlara ait farklı modellerde yüzlerce aksesuara ait görseller bulunmaktadır.

Bu görsellerin sizin dekorasyonunuz için gerekli fikirleri sunabileceği inancındayız.

Güncel olarak bu alanda takip yapılarak yeni ev aksesuarı modelleri sizlere sunulmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git