Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı

Banyo Dekorasyonu Nasıl Olmalı
16 Nisan 2012 tarihinde eklendi, 274 kez okundu.

Banyo Dekorasyonu Modelleri ve Fikirleri

Banyolar evlerimiz için büyük öneme sahip mahallerinden biridir. Bu nedenle de banyo dekorasyonu fikirleri her açıdan önem arz etmektedir.

Banyolar dekore edilirken ve dizayn edilirken kullanım amaçlarına uygun şekilde olmalıdır.  Bunun yanı sıra dekorasyonda kullanılan malzemeler de çok iyi seçilmelidir.

Banyoların ıslak hacim olmaları nedeniyle kullanılan inşaat malzemeleri, boya, asma tavan ve mobilyaların sudan etkilenmemesine şiddetle dikkat edilmelidir.

Bunun aksi durumunda oluşacak hasar ve şişmeler maddi zararlar oluşturmasının yanı sıra banyo bütünlüğünü ve dekorasyonunu bozar.

Ayrıca hijyenik olması gereken ortamın da bozulmasına neden olabilir.

Banyoların geniş olması da önemlidir. Her ne kadar banyo alanına göre mobilya ve ihtiyaç duyulması gereken malzemeler seçiliyor olsa da sıfırdan yapılan banyoların genişliğine önem verilmelidir. Banyolarda lavabo, dolaplar, jakuzi, küvet, klozet ve banyo dolapları gibi bir çok eşya bulunduğundan alanda kısıtlamalara neden olmaktadır.

Bu nedenle de banyo dekorasyonu yapılırken kullanılacak malzemeler ve mobilyalar göz önünde bulundurularak dizayn edilmelidir.

Banyo Dekorasyonu aşamasında kullanılan BANYO DOLAPLARI, küvet ve JAKUZİLER ve benzeri diğer mobilyaların farklı tasarım ve modellerine sitemizdeki  diğer içeriklerden ulaşabilirsiniz.

Banyomuzun Dekorasyonu

Banyomuzun Dekorasyonu

Banyomuzun Dekorasyonu Nasıl Olursa Güzel olur?

Banyolar evimizin en önemli kısımlarından biridir. Temizlik için kullandığımız ve çok önem verilmesi gereken mekanlardır. Bunun için de hijyenik açıdan önemli tasarım gerektirmektedir.

Bunun yanında görsellik de çok önemli bir yere sahiptir ve dekorasyona önem vermekteyiz.

Banyolarda yukarıda belirtilen eşya, mobilya ve malzemeler rahatsızlık vermeyecek ve hareket alanının kısıtlamayacak şekilde yerleştirilmelidir.

Böylelikle dekorasyon göze hitap edecek şekilde olup bize ekstra alan sağlayacak.

Banyo dekorasyonun da önemli yere sahip olan hususlar dizayn ve banyo parçalarıdır.

Tasarımda ve dekorasyonda kullanılan seramik ve parkeler, duvar kaplamaları, musluk, lavabo ve klozet modelleri, banyo dolapları, banyo aynaları, banyo halıları, klozet örtüleri gibi bir çok alanda sitemiz sizlere yardımcı olmaktadır.

Bunların dışında banyolar için  jakuzi ve küvet önemli hatta çoğunlukla en önemli unsurdur.

Sitemiz banyo dekorasyonu modelleri için size her konuda fikir sahibi olmanızda yardımcı olmaya çalışmaktadır.  Sürekli güncel modeller ve tasarımlar takip edilerek sizlere sunulmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git